Witaj!

Skoro trafiłeś na tą stronę oznacza to, że budujesz, remontujesz lub urządzasz swój dom. Jeśli potrzebujesz fachowej wiedzy, inspiracji lub podpowiedzi jak należy prawidłowo wykonywać roboty budowlane – znajdziesz je na tym portalu.

„Buduj z głową” powstał, aby służyć fachową pomocą zarówno osobom, które po raz pierwszy przeprowadzają remont lub właśnie rozpoczęły budowę domu. Dzięki publikowanym tutaj artykułom będziesz mógł spokojnie przejść przez wszystkie etapy budowy domu, czy remontu mieszkania.

Redakcję portalu tworzą ludzie od lat pracujący w branży budowlanej oraz wnętrzarskiej, mamy wśród siebie zarówno architektów, inspektorów budowlanych, techników materiałowych jak i home stagerów i architektów wnętrz. W naszej ekipie nie zabrakło także profesjonalnych redaktorów i korektorów, którzy zapewniają naszym tekstom poprawność stylistyczną i językową.

Fachowa wiedza oraz łatwy w zrozumieniu język te dwa elementy stały się fundamentami powstania portalu, który dziś oddajemy w Twoje ręce, życząc Ci byś budował z głową!